smileysZápis Esbééček tuuuu!!smileys


Pink

30. ledna 2007 v 15:41 |  celebrity
Celé jméno: Alecia Moore
Datum narození: 08.09.1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvania, USA
Znamení: Panna
Sourozenci: bratr Jason
Původní barva vlasů: blond
Pink se narodila Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbily a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.
a tohle je Pink za mlada,poznáváte ji? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin(žabka) :) Karin(žabka) :) | Web | 11. února 2007 v 20:58 | Reagovat

pink.....hmm zajímavyý máš mocinky kláááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásnej blogííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííísek :-)

2 klára klára | 12. září 2007 v 14:15 | Reagovat

mááááááááááš pěknej blogís!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama