smileysZápis Esbééček tuuuu!!smileys


Numerologie

4. ledna 2008 v 14:22 |  akta-x
Naše numerologiská čísla mají v utváření osobnosti stejnou váhu jako znamení, ale to nenamená, že řikám, že znamení a čísla tvoří naše vlastnosti, velkou váhu hraje taky dědičnost, výchova.....Jak počítat: Sčítete čísla ve svém datu narození tak dlouho, dokud nedostanete jednociferné číslo nebo 11 a 22 (to už se dál nesčítá).Když je někdo narozen např. 24.11. 1982 tak bude počítat: 2+4+1+1+1+9+8+2=28, následně počítá 2+8=10 a pak 1+0=1 (a to je výsledek). Daný člověk má číslo 1..Tak už víte, jak počítat? Máte svoje číslo?.Tady je výklad:
Představuje individuum a počáteční základ všeho. Lidé s touto číslicí představují touhu po moci, jsou hnací silou, touží po svém uplatnění a po slávě v jakékoli oblasti. Jdou přímo za svým cílem. Jejich energie je dynamická. Jednička je silná a egocentrická. Je symbolizována Sluncem, které je středem našeho planetárního systému. Člověk s touto číslicí je cílevědomý, s vůdcovskými schopnostmi. Spoléhá se sám na sebe, touží po pokroku, má velkou sílu a tvořivé schopnosti. Vyznačuje se nezávislou povahou.
Představuje skromnost a diplomacii. Lidé s touto číslicí se dokáží vcítit do situace druhého člověka, chápou lidskou povahu a často podléhají emocím. Dvojka způsobuje časté změny a dvojakost povahy. Je symbolizována Měsícem, který mění naše nálady. Člověk s touto číslicí nikdy nedosáhne slávy, protože stále touží po harmonii a klidu. Proto je také velmi nestálý. Jeho největší překážkou v životě jsou city, proto se z něho nestává velmi silná osobnost. Na každou situaci se dívá z obou stran. Je taktní a laskavý a v životě mu pomáhá hlavně intuice.
Představuje aktivitu a bojovnost. Lidé s touto touží po samostatnosti a svobodě. Mají talent, jsou obratní, často riskují a rychle mění své cíle. Trojka představuje tři rozměry, tvoří strany trojúhelníka, což znamená konečnou úplnost. Je symbolizována Marsem, který je silný a neohrožený. Člověk s touto číslicí je dravý, ale ve všem hledá zábavu, přesto je velmi veselý. Často opouští nedokončené činnosti a vrhá se do nových oblastí. Obejde se bez cizí pomoci, ačkoli miluje společnost. Touží po popularitě, nemá rád kritiku a přijímá jen podněty pro své další aktivity.
Představuje silnou vůli a neměnnost. Lidé s touto číslicí jsou praktičtí a spolehliví. Jsou však konzervativní, protože jim nejvíce vyhovuje pravidelná, uspořádaná a zaběhnutá činnost. Čtyřka představuje čtverec, který je symbolem všech hmotných věcí na tomto světě, ale také představuje pravidelnost. Je symbolizována Merkurem, který je ovlivňován sousedními planetami. Člověk s touto číslicí je vytrvalý, trpělivý a spořádaný. Žije velmi ukázněným životem s nechutí ke změnám a často vidí život černobíle. Snaží se postavit si svou budoucnost na pevných základech. Každý jeho úspěch se vydaří. Často mu chybí sebejistota, a proto je rád, když jsou výsledky jeho činnosti viditelné a on je za ně pochválený.
Představuje svobodnou mysl a proměnlivost. Lidé s touto číslicí jsou neklidní a nestálí. Často trpí nerozhodností. Touží se osvobodit od všech pravidel a závazků. V životě mají štěstí. Pětka představuje pětiúhelník vymezený pěti body - ruce, nohy a hlavu, což znamená člověka. Je symbolizovaná Jupiterem, kterému se říká planeta štěstí. Pětka je taktéž symbolem hvězdy, která zářivě svítí a rozlívá svou moc na všechny strany. Člověk s touto číslicí má vůdcovské schopnosti. Je ale nestálý, netrpělivý a dobrodružný. Může vyniknout v jakékoli oblasti, je všestranný. Často upadá do propastí, aby znovu vstal a letěl za novou slávou, proto také zanechává jednu lásku kvůli druhé. Většinou žije jen v přítomnosti a minulost ho velmi nezajímá.
Představuje harmonii a smysl pro umění. Lidé s touto číslicí kladou velký důraz na materiální stránku života. mají v úctě nejvyšší ideály, jsou mírumilovní a nesobečtí, a tak mají velké šance na úspěch. Šestka představuje počet barev v duze, což se váže ke kráse a k umění. Je symbolizovaná Venuší, která je spojená s láskou a uměním. Člověk s touto číslicí potřebuje pro svůj život lásku, náklonnost a uznání, což mu pomáhá rozvíjet jeho sebedůvěru. Tato číslice mu přináší pokušení a on se nechává svést. je to člověk optimistický, s talentem na různé směry v umění.
Představuje osudovost a záhadnost. Lidé s touto číslicí jsou velmi hloubaví, mají velkou představivost a hodně inspirace. Mají duševní úvahu, a proto rádi vyhledávají neprobádané situace a studují věci málo známé. Sedmička představuje symbol moudrosti a dokonalosti, proto je často používaná (např. 7 dní v týdnu, 7 tónů ve stupnici). Je symbolizovaná Saturnem, který je spojený se záhadami. Tato planeta bývá též nositelem neblahých předsevzetí. Člověk s touto číslicí je houževnatý, zdolává těžké překážky a mlčky překonává i velmi nepříznivé situace. Často bývá samotářský. Má léčitelské nadání a velkou magickou sílu.
Představuje úspěch a změny. Lidé s touto číslicí dokáží odhalit příležitost pro svůj prospěch a nahromadit bohatství. touží po síle a moci a měří většinou všechno materiální hodnotou. Osmička představuje symbol úspěchu, když je položena, symbolizuje nekonečno. Jako největší sudá základní číslice je symbolizována Uranem, který je spojován s náhlými, nečekanými změnami a transformacemi. Člověk s touto číslicí má organizační schopnosti, ačkoli je v podstatě konzervativní. Je to člověk zdatný, praktický a má zdravý úsudek. Překážky nepřekonává sám, nechává to na těch, které zařadí do svého plánu, proto bývá často úspěšný. Chybí mu inspirace, proto někdy svůj úspěch promešká.
Představuje vyšší rovinu a magnetickou sílu. Lidé s touto číslicí jsou bezprostřední, hbitě reagují, nikoho nenapodobují. Jsou inteligentní, nadaní a příjemní. Převažuje u nich rozum nad city. Devítka představuje vrchol, nakolik je nejvyšší základní číslicí, je symbolem dokonalosti. Je symbolizovaná Neptunem, který je spojován s kladnou a zápornou genialitou. Člověk s touto vibrační číslicí má vrozený smysl pro pravdu a vlastní inteligenci. Má vrozené schopnosti a nadbytek inspirace. Těší se velké oblibě a proslavenosti bez velké námahy, ačkoli je velice ctižádostivý. Navíc má vysoký stupeň regenerace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bája a Peťa Bája a Peťa | Web | 4. ledna 2008 v 14:23 | Reagovat

U nás máme bleskovku, tak se pls zúčastni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama